BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Leidimo metai: 2012.

Šalis JAV

Žanras: drama, kriminalas.

1 serijos trukmė: 43 minutės.

Siužeto centre protinga, tvirta ir pasitikinti savimi detektyvė Ketrin Čandler, kuri dirba poroje su daktaru Vincentu Keleru, buvusiu kareiviu, kuris tapo medicininių eksperimentų auka, dėl ko turi nežmonišką jėgą. Jie kartu tiria pačius žiauriausius nusikaltimus, įvykdytus Niujorke.

Video anonsas:

http://www.youtube.com/watch?v=Spnz-QNhUcE

——————————————

Netyčia benaršydama aptiktau šį serialą. DAr visa šviežią, kadangi tik 1 serija. Peržiūrėjau pirmą dalį ir ką galiu pasakyti. Sunku dar ką nors pasakyti, per daug nenuvylė, bet ir labai nesužavėjo. Aišku, serialo aprašymas neintriguoja, nors pirma serija buvo visai įdomi. Tiesa, gal norėjosi kažkiek daugiau intrigos tarp gražuolės ir pabaisos, nors ta pabaisa, sakyčiau net labai simpatiškas.  Gaila, kad dar tik 1 serija, nes tikrai įtraukė. Tik įdomu, ar ir toliau bus įdomu….

Kas tingi žiūrėti 43 minutes, gali pažiūrėti 5 minučių santrauką, praktiškai visa esmė.

http://www.youtube.com/watch?v=57SLGErGaFg&feature=related

Patiko (9)

Rodyk draugamskomentarai (3) to “serialas The Beauty ant the Beast (2012) Gražuolė ir pabaisa”

  1.   zarazaon 21 Spa 2012 at 13:19

    2 serija paziurejau, na irgi nenusivyliau. atrodo bent jau lengvam vakarui tiks. nors ne sedevras… sakyciau pagal siuos laikus galetu stipriau pastatyti toki filma. bet ziureti galima. Gaila tik kad rodo tik karta i savaite.

  2.   tratataon 15 Gru 2012 at 19:54

    kada pasorodys kitos dalys? 9 praziurejau

  3.   Stellaon 04 Sau 2013 at 02:30

    Ziurejau 5 serijas, aktoriai grazus, puiki muzika gaila kad aktorius jay ryan ne lietuvis o australas :) manau ne as viena apie toki pabaisa pasvajociau :D

Trackback URI | Comments RSS

Rašyk komentarą